Ingrit Gjoni provokuese nga shtrati (FOTO)

Ingrit Gjoni provokuese nga shtrati (FOTO)

Aurela Hoxha pajtohet me të dashurin, publikojnë fotot e para!!

Padyshim është një nga këngëtaret më seksi shqiptare dhe shpesh për mijëra ndjekësit e saj në “Instagram” poston foto që e tregojnë qartë një gjë të tillë.
Është fjala për Ingrid Gjonin, e cila ka postuar së fundmi një foto ku zbulon hiret e saj.
Ajo është fotografuar në shtrat teksa është e veshur me të bardha e mban edhe taka të kuqe.

COMMENTS