Isa Mustafa kthehet në Kosovë

Isa Mustafa kthehet në Kosovë

Lirohet përnjëherë çmimi i naftës në Kosovë, çmimi i ri gëzon vozitësit e veturave

Kryetari i Lidhjes Demokratike (LDK), Isa Mustafa tanimë është kthyer në Kosovë.

Sipas burime të Indeksonline, Mustafa ka arritur në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari” në ora 19:00.

Ndryshe, në fillim të janarit të këtij viti, Mustafa ishte shtrirë në një spital në Prishtinë dhe pasi atij i ishte përkeqësuar gjendja shëndetësore, ai ishte dërguar në Gjermani. /Indeksonlnie/

COMMENTS