Ish-kandidati i PDK-së për kryetar të Lipjanit, Ismet Hajrullahu shtrihet në spital

Ish-kandidati i PDK-së për kryetar të Lipjanit, Ismet Hajrullahu shtrihet në spital

Mbahet takimi mobilizues i shefave te shtabeve zonale

Ish-kandidati për kryetar të Lipjanit nga radhët e PDK-së, Ismet Hajrullahu, është shtrirë në spital, për shkak se ka pasur një ndërhyrje kirurgjike.

Lajmin për ndërhyrjen kirurgjikale dhe gjendjen e mirë të Hajrullahut e ka bërë të ditur miku i tij Xhemail Aliu nepërmjet një postimi në rrjetin e tij personal, njofton Ulpianapress.

“Pas një intervenimi të sukseshëm kirurgjik, në spitalin Amerikan, vizitova mikut tim Ismet Hajrullahun. Sherim sa më të shpejt dhe kthim në ambientin familjar e shoqeror”.

COMMENTS