Ish Missi që braktisi Amerikën për dashurinë në Shqipëri

Ish Missi që braktisi Amerikën për dashurinë në Shqipëri

Pas lajmit për vdekjen e Safete Mustafës, reagon ashpër këngëtarja

Ish-miss Universe Albania, Fjoralba Dizdari, e ftuar në “Pushime on Top” ka rrëfyer gjithçka për karrierën e saj si modele në Amerikë dhe historinë e dashurisë që e bëri të braktisë “tokën e premtuar” për Shqipërinë.

“Unë kisha filluar një karrierë në Amerikë dhe isha duke punuar mirë, me ndihmë shumë të madhe nga Fadil Berisha.

Por kur krijon një lidhje dashurie është e vështirë, kjo është një nga arsyet përse zgjodha të kthehem në Shqipëri e të vazhdoj të jetoj këtu” tha modelja e njohur./tch

COMMENTS