Ja çfarë surprize e priti sot Imri Ahmetin në zyrën e tij (Foto)

Ja çfarë surprize e priti sot Imri Ahmetin në zyrën e tij (Foto)

Banorët e Prishtinës bllokohen nga “kungjat” (Video)

Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti, në mëngjesin e sotëm ka pritur disa mysafire të veçantë në zyrën e tij.

Dy mbesat e tij ia kanë bërë këtë surprizë të këndshme atij, shkruan Ulpianapress.

Foton e takimit të Ahmetit dhe mbesave e bëri publike djali i kryetarit Qendrimi në faqen e tij Facebook.

Pasi të dy mbesat shijuan ambientin e zyrës dhe ndjesinë e të qenit kryetare e komunës së Lipjanit, ato u gjenden në përqafimin e gjyshit i cili në realitet e ushtron këtë detyrë./Ulpianapress/

COMMENTS