Ja kënd e akuzon Fitim Selimi për sulmet mediale që i’u bënë ditë më parë

Ja kënd e akuzon Fitim Selimi për sulmet mediale që i’u bënë ditë më parë

Zjarrfikësve në Lipjan u del punë me kontejnerin e ndezur (Video)

Kandidati për të parin e PDK-së së Lipjanit, Fitim Selimi, ka komentuar sulmet mediale që i’u bënë ditë parë.

Ai i ftuar në “Intervistë me Granit Duriqin” ka thënë mbrapa këtyre sulmeve qëndron LDK, sepse sipas tij, frikën kryesore e kanë nga emri i tij, duke e njohur potecialin që ka Selimi.

“Konkretish mbrapa ketyre sulmeve qëndron LDK, si subjekt në pushtet frikën kryesore e ka nga emri Fitim Selimi, sepse ata e dinë mirë si janë ringrit në politikë, dhe duke e njoft potencialin tim ata rrezikun e shohin nga unë”, ka thënë mes tjerash Selimi./Ulpianapress/

Intervistë me kanidatin e PDK-së së Lipjanit, Dr.Fitim Selimin

Posted by Gazeta Ulpianapress on Thursday, 28 March 2019

COMMENTS