Ja nga sa truproja mbrohet Kim Jong-Un (Video)

Ja nga sa truproja mbrohet Kim Jong-Un (Video)

Kur të soset durimi në pritje, e thyen fare semaforin (VIDEO)

Kim Jong-un ka kaluar kufirin sot në mëngjes, duke u bërë udhëheqësi i parë i Koresë së Veriut që ka vizituar Korenë e Jugut duke kaluar vijën ushtarake që ka ndarë gadishullin që nga fundi i Luftës së Koresë në vitin 1953.

Teksa Kim ishte në makinën e tij, 12 truproja e kishin rrethuar automjetin dhe vraponin për të mbrojtur liderin e tyre.

.

COMMENTS