Ja si duken Shyhrete Behluli dhe Remzije Osmani të pa rregulluara (FOTO)

Ja si duken Shyhrete Behluli dhe Remzije Osmani të pa rregulluara (FOTO)

Ja çka thotë ‘Sasa’ e ‘O sa mirë’ për ‘Rabën’ e ‘Çka ka shpija’

Dy këngëtaret më të njohur ta muzikës popullore Shyhrete Behluli dhe Remzije Osmani janë dy emrat më të dashur në estradën tonë për muzikën qe ato bëjnë.

Ato kanë një zë të mrekullueshem por edhe një mori këngësh të cilat dëgjohen mjaftë shumë.

Këto dy këngëtare gjithëherë kemi pasur rastin t’i shohim të rregulluara me grim dhe rregullim flokësh speciale, e po ashtu dhe me veshje shumë elegante.

Ndërsa asnjëherë nuk i kemi parë si sot, sot kemi rastin ti shohim pak më ndryshe.

Në një foto të cilen e ka publikuar reperi Arian Agushi- Gold Ag, kjo foto shihet se është shkrepur mu në airoport aty ku edhe janë nisur për të udhëtuar për në Zvicërr.

Këto dy këngëtare duken të pa rregulluara dhe pa grim e as edhe flokët nuk i kanë me fenirim ashtu si i kemi parë shumicën e rasteve./GazetaBlic

COMMENTS