James Rodriguez shënon për Bayernin

James Rodriguez shënon për Bayernin

Salah dhe Shaqiri të shënojnë sot në duel direkt – kjo është kuota

James Rodriguez ka shënuar për epërsinë 1-0 të Bayernit përballë Leipzig
Kolumbiani ka realizuar në minutën e 19, të ndeshjes pasi është asistuar nga Arjen Robben.

Kujtojmë që Leipzig është duke luajtur me një lojtar më pak, pasi që në minutën e 13 mbrojtësi Orban është përjashtuar nga ndeshja nga gjqytari kryesor i takimit./Gazetablic.com

Video Player

00:00
00:19
2

COMMENTS