Jennifer Lopez kapet mat në disa pozita të palakmueshme

Jennifer Lopez kapet mat në disa pozita të palakmueshme

Ja si duken Shyhrete Behluli dhe Remzije Osmani të pa rregulluara (FOTO)

Ajo është një nga yjet më joshëse të botës.

Është kjo aktorja dhe këngëtarja e njohur Jennifer Lopez e cila së fundmi është duke xhiruar skenat për filmin e saj të ardhshëm, transmeton Express.

Por teksa priste për xhirime Jennifer u pa të hënën në një restorant në Bronx.

Ylli 48-vjeçar dukej sikur hodhi librin e rregullave të etiketës nga dritarja, pasi ajo ishte fotografuar duke qeshur vazhdimisht dhe duke rregulluar sytjena

Në një moment ajo ishte parë edhe duke vënë gishtat në hundë e duke hapur gojën nga gjumi.

COMMENTS