Jo veç me motrën, edhe me këtë person ngjanë Almeda

Jo veç me motrën, edhe me këtë person ngjanë Almeda

Gjiko dhe Elita ndajnë puthje në ditëlindjen e Big Bangut

Kur del me motrën e saj Ildën, ngjajnë si dy pika uji.
Por, ngjashmëria në familjen e Almeda Abazit siç duket është shumë e madhe, shkruan lajmi.net

Aktorja dhe së fundmi prezantuesja shqiptare ka publikuar një video në Instastory ku shihet me një kushërirë të saj, me të cilën ka tipare pothuajse të njëjta të fytyrës.

Po ashtu, vlen të theksohet se gjitha femrat e fisit të saj qenkan të bukura!/Lajmi.net/

screenshot_2

COMMENTS