Jo vetëm Bleona, një tjetër shqiptare ishte në ‘Oscars’ dhe na la pa fjalë me veshjen

Jo vetëm Bleona, një tjetër shqiptare ishte në ‘Oscars’ dhe na la pa fjalë me veshjen

Afërdita Dreshaj tregon format seksi (Foto)

Mbrëmjen e djeshme në festën e organizuar nga Elton John për “Oscars 2020”, ishte e ftuar edhe këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti. Bleona shkëlqeu e veshur me një fustan transparent, të dizajnuar nga stilsti Yousef Al Jasmi. Madje këngëtarja shqiptare tërhoqi edhe vëmendjen e mediave të huaja, ndër to revistës “Cosmopolitan”.

Përpos Bleonës në festën e “Oscars 2020” ishte edhe një tjetër këngëtare shqiptare.

Bëhet fjalë për Eleni Foureiran e cila gjithashtu shkëlqente me veshjen e saj.

Eleni i ka lënë të gjithë pa fjalë me veshjen që i tregonte trupin e palestruar dhe në super formë.

COMMENTS