Kadri Veseli viziton Maguren (Foto)

Kadri Veseli viziton Maguren (Foto)

Kuvendari i LDK-së së Lipjanit i bënë selam Qeverisë: Shtrine dorën e pajtimit, bëjeni për kombin

Ish-Kryetari i Kuvendit të Kosovës dhe kryetar i PDK-së, Kadri Veseli ka vizituar fshatin Magure të Lipjanit.

PDK e Lipjanit përmes një postimi në “Facebook” njoftoi se ka biseduar me qytetarët atje dhe u ka thënë se është urgjente nevoja të filloj ndryshimi i mentalitetit qeverisës, luftimi korrupsionit, nepotizmit dhe dukurive negative të cilat po e demoralizojnë rininë dhe vendin në përgjithësi, njofton Ulpianapress.

Kryeministri në ardhje z. Kadri Veseli, sot ishte për një bashkëbisedim me banorët e Magurës me rrethin.Me një fjalim…

Posted by PDK – Dega Lipjan on E enjte, 12 Shtator 2019

COMMENTS