Kate Upton vjen atraktive nga vaska (Foto)

Kate Upton vjen atraktive nga vaska (Foto)

Rexhep Selimi këndon me çifteli, duet me reperin e njohur

Një nga modelet më të njohura në botë, Kate Upton, si gjithnjë ka mahnitur me dukjen e saj.

Bukuroshja e cila dikur kryesonte listat e modeleve më të paguara, së fundmi u martua.
Ajo i dha fund beqarisë në një ceremoni private martesore të mbajtur me pak të ftuar, kryesisht familjarë.

Ish-modelja e Sports Illustrated ka shkëlqyer me dukjen e saj edhe në imazhin e fundit të publikuar në Instagram.


Ajo shihet tejet e bukur nga vaska në atë që konsiderohet dita ndërkombëtare e të qenurit në vaskë.

Kate Upton dikur ishte idhull i shumë meshkujve, pasi me gjoksin e saj gjithnjë ka mahnitur.

Megjithatë, ajo prej kohësh ka rënë nga këto preferenca sidomos pas daljes në skenë të yjeve si Kendall Jenner dhe Gigi Hadid. /Telegrafi/

COMMENTS