KB Lipjani fiton me rezultat të thellë ndaj KB Megasport

KB Lipjani fiton me rezultat të thellë ndaj KB Megasport

SKËNDERBEU – KUKËSI MBYLLET ME KËTË REZULTAT

KB Lipjani kalon tutje në Kupë, pasi mbrëmë në ‘Better Life’ mundi KB Megasportin, me rezultat të thellë 101-72.

FisnikJuniku ishte me idalluari në parket te skuadra lipjanase me 42 pikë të shënuara dhe 6 asistim, ndësa Fazli Vitia sikurse kundër Llapit edhe në këtë ndeshje ishte i pandalshëm dhe arriti të shënoj triple-double duke realizuar 11 pikë, 11 asistime dhe 12 kërcime./Ulpianapress/

COMMENTS