Kejvina Kthella mahnitëse, por shikoni si duket vëllai i saj

Kejvina Kthella mahnitëse, por shikoni si duket vëllai i saj

Lumi B në një moment romantik me gruan, shfaqen më të dashuruar se kurrë

Velina e emisionit ‘Xing’ me Ermal Mamaqin ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj tërheqëse.

Sensuale dhe mjaft provokuese Kejvina ka bërë të gjtihë të flasin për të. Me anë të një publikimi në rrjetet sociale ajo na ka prezantuar dhe me vëllain e saj.

Edhe pse ende i vogël atij duket se i pëlqen të pozojë. Një nga pasionet e tij është dhe futbolli.

Vëlla e motër kanë ngjashmëri mes tyre dhe duket se janë shumë të lidhur me njëri -tjetrin. /Gazeta Express/

 

COMMENTS