Kelmendi shënon gol të ‘çmendur’ nga gjuajtja e lirë ndaj Kikës (VIDEO)

Kelmendi shënon gol të ‘çmendur’ nga gjuajtja e lirë ndaj Kikës (VIDEO)

Maradona shpjegon gjendjen e tij pas fitores së Argjentinës

Kelmendi startoi për Ulpianën pas një kohe të gjatë dhe ky startim bëri që ai të kthehet me një supergol të shënuar nga goditja e lirë.

Ishte një gol që zakonisht i shënon kapiteni lipjanas, me goditje të forta jashtë zonës duke shënuar një gol të bukur në anën e djathtë të portës./Ulpianapress

COMMENTS