Kënga sensuale e Dafinës dhe Noizyt po vjen, reperi publikon disa sekonda të këngës

Kënga sensuale e Dafinës dhe Noizyt po vjen, reperi publikon disa sekonda të këngës

Zanfina me një tjetër pyetje për fansat, kësaj here do t’iu habisë

Hip hop ylli, Noizy, duket se e ka gati bashkëpunimin me Dafina Zeqirin.

Imazhet mes dyshes kishin shpërthyer në rrjetet sociale.

Por, as kritikat dhe komentet e shumta nuk i ndalën ata, realizuan edhe bashkëpunim muzikor.

Reperi ka publikuar tash një video me sekuencë të shkurtër ku shihet kënga e re e dshes e që duket mjaft sensuale.

“A don love, a don sex, a m’don mu a don Noizyn”, ka shkruar reperi e që është edhe tekst i këngës.

Kujtojmë se vetëm pak vite më parë Noizy akuzoi Dafinën për aferë “me gjithë estradën” në një prej disseve të tij më të mëdha.

Noizy nuk pati një verë të ngjeshur me koncerte, me gjithëse pati duetin “Toto” tejet të pëlqyer me superyllin, Raf Camora. /Telegrafi/

COMMENTS