Këngëtarja seksi shqiptare, nxeh rrjetin me këtë foto

Këngëtarja seksi shqiptare, nxeh rrjetin me këtë foto

Baby G e bën edhe në kuzhinë

Këngëtarja seksi shqiptare, nxeh rrjetin me këtë foto s
Është kjo këngëtarja Fatlume Popovci, e cila po bën hatanë me këngën e saj më të re “Plaga e ime”.

Por, jo vetëm kaq.

Këngëtarja seksi pasi realizoi një foto transparente mbrëmë ku vetëm se nuk i shihej gjoksi, sot ka bërë edhe një foto tjetër, po ashtu shumë seksi.

Në këtë foto ajo ekspozon trupin e saj dhe sidomos gjoksin.

Ndryshe, “Plaga e ime” e Fatlumes është njëra prej hiteve të fundit të saj që është bashkëpunim me Bleron.

Brenda më pak se tri javë ajo ka rreth 2.2 milionë klikime në youtube. /GazetaExpress/

COMMENTS