Kësaj mamaje i duket vetja dirigjente

Kësaj mamaje i duket vetja dirigjente

Gjimnastja amerikane që më vallëzimin e saj i bëri të gjithë për vete (Video)

Të qëndrosh pranë një shatërvani gjigant që dhuron spektakël me kombinim e ujit, dritave dhe muzikës, të duhet vetëm të shijosh pamjen përrallore.

Por një nënë nuk është mjaftuar me kaq. Ajo ka admiruar pamjen bashkë me fëmijët e saj, por ajo çka bën është sa gazmore dhe fantastike për të bijtë.

Teksa dëgjohet muzika në sfond dhe kombinimi me hedhjen e ujit në shatërvan, kjo nënë e re bën dirigjenten duke ofruar çaste të qeshurash për fëmijët po dhe të pranishmit./tch

COMMENTS