Kështu duken supermodelet në përditshmëri (FOTO)

Kështu duken supermodelet në përditshmëri (FOTO)

Tifozja seksi e Romës feston kualifikimin në Champions

Supermodelet të japin gjithmonë përshtypjen se janë femra të përsosura me paraqitje ideale që janë gjithmonë të zëna me fotoshuting dhe sfilata të modës.

Sidoqoftë, kur nuk ka kamera përreth, ata janë njerëz të zakonshëm që duan të jenë vetvetja.

Ne sjellim për ju imazhe të disa prej tyre, ku mund të shihni se si duken kur nuk janë duke punuar

Cara Delevingne

Bella Hadid

Naomi Campbell

Stella Maxwell

Milla Jovovich

Kate Moss

Gigi Hadid

Adriana Lima

Cindy Crawford

Gisele Bündchen

Natalia Vodianova

Irina Shayk

Miranda Kerr

Rosie Huntington-Whiteley

Heidi Klum

Alessandra Ambrosio

Coco Rocha

Kendall Jenner

Bar Refaeli

Doutzen Kroes

COMMENTS