Këta pritet të jenë kandidatët për deputet të PDK-së nga komuna e Lipjanit

Këta pritet të jenë kandidatët për deputet të PDK-së nga komuna e Lipjanit

PDK e Lipjanit nderon Epopenë e UÇK-së

Derisa po priten listat përfundimtare për deputetë nga partitë politike në zgjedhjet e parakohshme që mbahen me 6 tetor, portali Ulpianapress mëson se nga komuna e Lipjanit kandidatë për deputet në listën e PDK-së pritet të jenë tre.

Ali Stublla, Ramë Buja dhe Selvije Halimi pritet të jenë tre kandidatët nga Lipiani, sipas burimit të gazetës mbrenda PDK-së./Ulpianapress/

COMMENTS