KF Lipjani nis me furi sezonin e ri

KF Lipjani nis me furi sezonin e ri

Real Madrid shet Ronaldon, transferon yllin e madh botëror

KF Lipjani ka nisur me fitore bindëse sezonin e ri në Ligën e Tretë.

Ekipi i Jeton Gashit “shkeli” Unitetin 5 me 1 në ndeshjen e parë të sezonit.

Ismajl Rexhepi het-trik, Liron Tasholli dhe Gëzim Jashari shënuan golat.

KF Lipjani tashmë merr kryesimin e tabelës, duke marr parasysh cilësin e ekipit, lipjanasit pritet që deri ne fund të sezonit të jenë lider i kësaj lige./Ulpianapress/

COMMENTS