Kjo bombë serbe kaloi natën në jahtin e Qazim Osmanit

Kjo bombë serbe kaloi natën në jahtin e Qazim Osmanit

Çifti perfekt ‘Beckham’, drejt divorcit

Biznismeni shqiptar njihet për jetën luksoze që bënë duke përfshirë edhe ndërrimin e shpeshtë të të dashurave që vijnë prej rrafshit të botës së artit të Serbisë

Së fundi, mediat po raportojnë se afaristi i njohur si “Feliksi”, ka kaluar një natë të zjarrtë me pjesëmarrësin e realit showt të “Kooperativës”, Teodora Dzehverovic.

Bukuroshja 19-vjeçare ishte një nga vajzat që 57-vjeçari e priti në hotelin në Porec të Kroacisë.


Këngëtares i ofroi një mikpritje dhe luks për ditë të tëra, por ajo nuk dëshironte t’i konfirmonte pretendimet e biznesmenit shqiptar.

Megjithatë, shoku i Qazimit zbuloi se Theodora ishte shtrat me shqiptarin dhe se ishte vetëm një aventurë kaluese.
“Theodora është gënjeshtare. Unë personalisht e kam parë me Qazimin. Ajo ka qenë në shtrat ndërsa para ca ditësh ka kaluar natën edhe në jahtin në Porec. Ai ka pasur një aventurë kaluese me bukuroshen”, tha një burim për Kurir.

Ndryshe, Osmani ka qenë për një kohë edhe me këngëtaren serbe Stanija Dobrojevic dhe atë malazeze, Manda Popovic.

COMMENTS