Klopp takohet me Mourinhon, shikojeni përplasjen e kaluar mes tyre

Klopp takohet me Mourinhon, shikojeni përplasjen e kaluar mes tyre

Kolumbia u mposht në fushë, por fitoi në tribuna

Jurgen Klopp takohet sot me Jose Mourinhon në ndeshjen Liverpool – Manchester United.

Jurgen Klopp dhe Jose Mourinho takohen sot në duelin mes Liverpoolit dhe Manchester Unitedit në Premierligë.

Dy rivalët e mëdhenj ishin përplasur keq në ballafaqimin në të kaluarën kur Mourinho ishte në drejtim të Chelseas.

Andaj, mbetet të shihet se si do të kalojnë sot në pjesën e rezervuar për bankinat e skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

Klopp është trajner i zëshëm dhe Mourinho shpeshherë di të reagojë me veprimet e tij.

COMMENTS