Krokodili ha të gjallë shkencëtaren, ajo shkoi për ta ushqyer

Krokodili ha të gjallë shkencëtaren, ajo shkoi për ta ushqyer

Disa nga qytetet me pemët më fantastike të Krishtlindjeve

Një grua është shqyer e gjallë nga një krokodil në kohën kur ajo po i jepte mish për të ngrënë.

Gruaja që e pësoi ishte një shkencëtare indoneziane, Deasy Tuwo që po i jepte mish në pishinë zvarranikut gjigant, në pronësi të një biznesmeni.

E çuditshme është se si krokodili arriti të kalojë një mur dhe më pas futi në dhëmbët e tij gruan.

Stafi i tmerruar i CV Yosiki Laboratory bëri zbulimin mëngjesin e së premtes, kur vunë re një formë të çuditshme në ujë.

Më pas ata panë krokodilin që po përtypte në nofullat e tij trupin e Tuwo. Krokodili Merry është kapur dhe do t’i bëhen analizat për të konfirmua nëse i ka ngrënë pjesët e tjera të trupit të shkencëtares. /Lajmi.net/


COMMENTS