Kryetari Ahmeti i shpreh ngushëllime familjes Zaskoku

Kryetari Ahmeti i shpreh ngushëllime familjes Zaskoku

Ramadan Krasniqi u dhuroi përgatitje sportive të rinjëve të KF Arbërisë (Foto)

Kryetari i Lipjanit,Imri Ahmeti i ka shprehur ngushëllime familjes Zaskoku, për vdekjen e më të dashurit të tyre, njofton Gazeta Ulpianapress.

Ahmeti, ka shkruar se lajmi për vdekjen e Bajramit ishte i rëndë.

Më poshtë mund ta lexoni të plotë :

“E nderuar familje Zaskoku, koleg e bashkëveprimtar të Bajramit, lajmi për vdekjen e Bajramit i rënd për të gjithë ne që patëm rastin ta njohim, të punojmë e bashkëveprojmë me të.
Në emër të institucioneve komunale dhe në emrin tim personal pranoni ngushëllimet më të sinqerta.
U prefsh i qetë Bajram”./Ulpianapress/

COMMENTS