Kryetari Ahmeti vizitohet nga vëllau i yllit kosovar (Foto)

Kryetari Ahmeti vizitohet nga vëllau i yllit kosovar (Foto)

“Edhe Kryetari i Lipjanit Imri Ahmeti, kishte aplikuar për veteran të UÇK-së, pa e parë frontin me sy”

Kryetari Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti ka pritur në takim përfaqësuesit e klubit të futbollit “Dardania Basel” nga Zvicra. Kryetari Ahmeti ka falënderuar Arianit Shaqiri vëllai i Xherdan Shaqirit njëherit trajner në këtë klub, Besim Bublica Drejtor Sportiv, Samir Gashi ndihmes trener.

Image may contain: 3 people, people smiling, people standing

Kryetari Ahmeti falenderoi për vizitën që po bëjnë në Lipjan duke thënë se Komuna e Lipjanit ka dhënë dhe po jep rëndësi të veqantë futbollit.

Image may contain: 6 people, people smiling, people standing

COMMENTS