Kush e drejton botën? Kjo vajzë! (VIDEO)

Kush e drejton botën? Kjo vajzë! (VIDEO)

Përgjigjia brilante e fëmijës në test po thyen rrjetin: Do qeshni me lot

Momenti kur një vajzë merr diplomën e saj në ceremoni është bërë viral në internet.

Chrys Alicia Palan, 22 vjeçe, e ka bërë të paharrueshëm momentin e diplomimit të saj në universitetin KwaZulu-Natal në Afrikën e Jugut.

Ajo priti me durim të thirrje emri i saj, u drejtua drejt skenës. Chrys kishte veshur një fustan të stiluar vetë, dhe kishte veshur taka të larta.

Ceremonia e diplomimit u ndal dhe gjithë vëmendja u kthye nga ajo teksa po ecte në skenë.Ajo ndaloi për të pozuar për një foto para se të vendoste syzet e diellit duke ecur si në pasarelë. E gjithë ecja e saj u shoqërua me brohorima.

 TCH

COMMENTS