Kuvendari Tasholli: Peshorja e drejtësisë mbeti vetëm

Kuvendari Tasholli: Peshorja e drejtësisë mbeti vetëm

Tasholli: Ahmeti e ka mbushur një thes me hije dhe po e shpërndan në drejtim të qytetarëve

Kuvendari i PDK-së së Lipjanit, Argjend Tasholli, ka ngushëlluar familjen e gjyqtarit Shashivar Hoti, që sot ka ndërruar jetë.

Ai tha se Hoti ishte shembull për profezionalizëm dhe dinjitet, njofton Ulpianapress.

Telegrami i plotë:

Peshorja e drejtësisë mbeti vetëm. Sot mora lajmin për ndarjen nga jeta të njeriut, profesionistit, gjyqtarit i cili…

Gepostet von Argjend Tasholli am Samstag, 18. Juli 2020

COMMENTS