KV Ulpiana e nis me fitore

KV Ulpiana e nis me fitore

Një përfaqësuese e re e BE-së përfshihet në dialogun Kosovë-Serbi

Me fitore e ka nisur stinorin vjeshtor skuadra e Ulpianës në volejboll.

Lipjanaset shënuan fitore me rezultat 3 me 2 ndaj Feniksit në takimin e zhvilluar sonte në sallën e sporteve “Better Life” në Lipjan, njofton Ulpianapress.

Shënimi i plotë i KV Ulpianës:

“Ndeshja e parë e sezonit vjeshtor përfundoi me fitoren e ekipit tonë dhe më poshtë gjeni rezultatet nëpër sete.
Faleminderit të gjithëve që patët mundësi të vini ta ndiqni ndeshjen. Për ndeshjet e radhës do iu mbajmë të informuar.
Kv. Ulpiana – Kv.Feniksi 3 -2 (25-18)(20-25)(24 -26)(26-24)(15 -10)”, shkruan në faqen zyrtare të Ulpianës.

COMMENTS