Ky është restoranti më i mirë familjar, ja ku ndodhet ai

Ky është restoranti më i mirë familjar, ja ku ndodhet ai

Ky tifoz i kombëtares nuk shkon askund pa fotografinë e Agim Ramadanit (Foto)

Në Kosovë ekzistojnë shumë vende të bukura ku mund të viziohen me familje e të kalohen momente të bukura.

Secili prej tyre ka pamjen e vetë të veçantë. Por Restaurant ‘Marigona-J’ dallon nga të tjerët.

Ushqimet që përgatitë ky restorant janë kryesisht bio. Mishi të cilin e përdor ”Marigona-J” është mish i viçit, edhit dhe qingjit, shkruan Gazeta Ulpianapress.

Specialitet tjetër është edhe ai me mish peshku.

Ky restorant i cili gjendet në Lipjan, mbrapa postës është një restorant me pamje briliante në të cilin mund ta gjeni rehtinë tuaj dhe të familjes si dhe një meny shumë të pasur të ushqimeve.

Ja fotot nga ky restorant.

Image may contain: table and indoorImage may contain: one or more people, people eating, people sitting and foodImage may contain: people sitting, table and indoorImage may contain: indoorNo automatic alt text available.Image may contain: table, food and indoorNo automatic alt text available.

COMMENTS