Ky po që është peshk i madh! Kapet në Durrës peshkaqeni (FOTO)

Ky po që është peshk i madh! Kapet në Durrës peshkaqeni (FOTO)

Lajm i mirë për Policët

Në rrjetën e peshkatarëve të Durrësit ka rënë një “peshk” i pazakontë.

Peshkatarët u habitën kur gjatë mbledhjes së rrjetës panë në të një peshkaqen të përmasave mesatare.

Peshkaqeni, i pazakontë për brigjet shqiptare është filmuar nga peshkatarët që e kapën atë dhe pamjet janë vërtet të pazakonta./tch

COMMENTS