Mblidhet grupi parlamentar i “Vetëvendosjes” [Foto]

Mblidhet grupi parlamentar i “Vetëvendosjes” [Foto]

Ka filluar që të mblidhet grupi parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje. Sipas disa fotografive që ka arritur ti realizojë ‘Indeksonline’ shohim disa d

Rrëfimi tronditës nga lufta e Bosnjës: Babai dhe dy djemtë në tri ushtri të armiqësuara

Ka filluar që të mblidhet grupi parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje.

Sipas disa fotografive që ka arritur ti realizojë ‘Indeksonline’ shohim disa deputetë të kësaj partie.

Të njëjtit në fjalë janë, lideri i partisë, Visar Ymeri, deputetët, Aida Dërguti, Dardan Molliqaj Fisnik Ismaili dhe Albulena Haxhiu- Krasniqi.

Ndryshe, kujtojmë se seanca për shqfuqizimin e Ligjit për Specialen nuk do të mbahet pasi ka mungesë të kourumit në kryesi. /Indeksonline/

COMMENTS