Prangoset një person për fajde

Prangoset një person për fajde

Marrja me fajde i ka kushtuar një qytetari nga Suhareka. Policia ka bërë të ditur se në Leshan të Suharekë është arrestuar i dyshuari mashkull K/Sh

Ismet Hajrullahu viziton familjen Ballabani në fshatin Kraishtë

Marrja me fajde i ka kushtuar një qytetari nga Suhareka.

Policia ka bërë të ditur se në Leshan të Suharekë është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar nën dyshimin se i njëjti i ka dhënë para në shfrytëzim me interes me një përqindje viktimës mashkull K/Shqiptar dhe disa personave tjerë.

Tek i njëjti janë gjetur dhe sekuestruar 650 euro dhe dokumente të ndryshme që dëshmojnë dhënie me interes.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Lajmi.net/

COMMENTS

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com