LAJMI I FUNDIT: Liderët mblidhen serish në Presidencë

LAJMI I FUNDIT: Liderët mblidhen serish në Presidencë

Selvije Halimi uron ditën e të gjithëve, Pavarësinë e Kosovës

​Zyra e presidentit të vendit, Hashim Thaçi, edhe sot do të jetë vendtakimi i liderëve institucionalë.

Kryeministri Ramush Haradinaj, kryeparlamentari Kadri Veseli dhe zëvendëskryeministrat Fatmir Limaj dhe Dardan Gashi do të kenë edhe sot një takim në zyrën e të parit të vendit.

Ndryshe, takimi po mbahet rreth një ore para se kryeparlamentari Kadri Veseli të dal në konferencën e jashtëzakonshme të thirrur për në ora 12:00.

COMMENTS