Largohet një tjetër futbollist nga Arbëria, ai i’a bën “mpuq” klubit lipjanas

Largohet një tjetër futbollist nga Arbëria, ai i’a bën “mpuq” klubit lipjanas

Bizneset që do të hapen në fazën e parë, dytë dhe tretë

Arbëria, pas Dior Zabërgjës, nuk do të mund të llogarisë as në Flamur Shalën sezonin tjetër.

Shala ka lajmëruar përmes një postimi në Facebook se nuk do të jetë më pjesë e Arbërisë, transmeton Indeksonline.

“Prej sot sjom pjes e KF Arberis ## puq e kini “, ka shkruar Shala.

Arbëria nga sezoni tjetër do të luaj në Superligë.

COMMENTS