Ledina nuk pyet për moshën, vazhdon provokimet në bikini

Ledina nuk pyet për moshën, vazhdon provokimet në bikini

Me flokë të shkurtra dhe shumë stil – Çiljeta mahnit me pamjen e saj të re

Ledina Çelo është një prej këngëtareve që komplimentohet për format trupore.
Përkundër moshës, Ledina çdo herë befason të gjithë me paraqitjet në skenë, ku shfaq linjat si të një 20 vjeçareje, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e fundit, këngëtarja ka pozuar sërish me bikini, imazhe të cilat janë bërë të shpeshta nga ajo.

Këngëtarja nuk është shumë aktive me projekte muzikore, më shumë i është përkushtuar jetës private dhe natyrisht rritjes së fëmijëve. /Lajmi.net

COMMENTS