Lipjan: Ia thyejnë lokalin, ia vjedhin 17 shtëpiza… e 15 monitorë

Lipjan: Ia thyejnë lokalin, ia vjedhin 17 shtëpiza… e 15 monitorë

Rrustemi: Fitores së madhe të Referendumit, dje ju bashkua edhe Lipjani

Një vjedhje e rëndë është raportuar gjatë ditës së djeshme në Lipjan. Persona të panjohur me mëngjes kishin hyrë brenda një lokali duke i vjedhur 17 shtëpiza kompjuteri dhe 15 monitorë.

Policia bën të ditur se rasti po trajtohet, transmeton IndeksOnline.

COMMENTS

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)