Lipjan, policia arreston një person pasi preu dru në park

Lipjan, policia arreston një person pasi preu dru në park

Coca-Cola ofron 1 milion dollarë për personin që do i zgjidhë këtë problem

Në qytetin e Lipjanit para dy dite është arrestuar një person pasi së bashku me të dyshuarin e dytë janë parë nga policia duke prerë dru në park me veturë civile.

Vetura dhe motor-sharra janë konfiskuar ,ndërsa i dyshuari i parë me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, rasti vazhdon të hetohet./Indeksonline/

COMMENTS