Lipjan: Zhduket e mitura me aftësi të kufizuara

Lipjan: Zhduket e mitura me aftësi të kufizuara

DINO i sukseseve

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në rrugën ‘Skënderbeu’ në Lipjan është zhdukur një femër e moshës së mitur.

“Ankuesja femër K-Shqiptare ka raportuar se përderisa ishte me vajzën e saj viktimën femër K-Shqiptare e moshës së mitur me aftësi të kufizuara është larguar nga ajo dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin e policisë. /Indeksonline/

COMMENTS