Lipjanasi Bekon Mehmeti, vjen me një këngë dhe klip interesant

Lipjanasi Bekon Mehmeti, vjen me një këngë dhe klip interesant

Mc Kresha dhe Lyrical Son ‘bashkojnë’ trojet shqiptare, sjellin diçka të veçantë

Këngëtari Bekon Mehmeti, i cili shquhet për këngët e tij artistike, ka sjell një këngë interesante për fansat e tij

Ai ka lansuar mbrëmë këngën “Pishman”, një këngë që vjen si një kombinim interesant mes pop muzikës dhe rep muzikës.

Bekon, emri i të cilit shtë Bekon Mehmeti me tepër sjell këngë balada dhe artistike e jo këngë që kanë qëllim komercial.

Edhe vitin e kaluar ai kishte lansuar këngën “Katile”, një këngë që po ashtu ishte pritur mirë nga fansat e saj.

Kënga e re vjen me një videoklip interesant ku Bekon shihet në siluetë kurse teksti i këngës është i titruar. /GazetaExpress/

COMMENTS