Lipjanasi Betim Krasniqi, shpallet kampion mbarëkombëtar (Video/Foto)

Betim-Krasniqi

Betim Krasniqi, djaloshi nga Lipjani u shpall kampion mbarëkombëtar në “Bodybuildingl”, përcjell Ulpianapress

 

Suksesi i dytë për Betim Krasniqin ishte fitorja e trofeut Kampion absolut i Kosovës.

“Miq të dashur, gara në Bodybuilding përfundoi, ndërsa unë përsëri rrëmbeva këta tituj: Kampion deri 80 kg, Kampion Absolut i Kosovës 🏆dhe Kampion Mbarëkombëtar. Falenderoj Zotin e madhërishëm për këto çmime, pasi që mundi dhe pērkushtimi im nuk shkoi dëm.Falenderoj të gjithë, familjarët, miqtë dhe shoqërinë për përkrahjen e pakusht që kanë treguar për mua. Një Falenderim i veçantë shkon për trajnerin Shaban Osmani, i cili nuk kurseu ndihmën e tij për mua. Faleminderit të gjithëve, paçi shëndet, Respekt!”, shkruan Betim Krasniqi.

Image may contain: 1 person, standing and on stageImage may contain: one or more people and people standing

Të ngjashme

By