Lipjanasi me shumë fat, takohet me kuzhinierin e famshëm

Lipjanasi me shumë fat, takohet me kuzhinierin e famshëm

Mësuesit bllokohen nga bora

Kastriot Kelmendi, i biri i legjendes lipjanase, Sami Kemendi ka vizituar ditën e sotme kuzhinierin e famshëm turk, Nusret Gokçe, në restorantin “Nusr-Et Steakhouse” në Stamboll.

Ditë më parë qarkulloi një video, derisa në njërin nga restorantet e tij, u panë edhe dy yje të furbollit botëror, Diego Armando Maradona dhe Lionel Messi, duke ngrënë ushqime nga kuzhina e tij, njofton Ulpianapress.

Nurset Gokçe arriti të merrte famë të jashtëzakonshme falë videove të postuar në rrjetet sociale, për mënyrën interesante se si ia hidhte kripën mishit.

Vizitën e sotme në restorantin e Nusretit, Kelmendi e shoqëroi edhe me një foto të postuar në “Facebook” ku shkruhej: “Së shpejti në Kosovë, #Steakhouse_Etiler’’./Ulpianapress/

 

COMMENTS