Lipjani

Ismet-Hajrullahu54

Ai i degjoi me vemëndje ankesat e sportistëve për gjendjen në të cilën gjendet ekipi i tyre dhe sporti në përgjithësi në komunën e Lipjanit. Hajrullahu u zotua se do ...
Imri-Ahmeti98

Me këtë rast, Kryetari Ahmeti ka falenderuar përfaqësuesit e projektit DEMOS për mbështetjen e vazhdueshme në realizimin e projekteve në Komunën e Lipjanit, si dhe profesorin Avni Qeriqi dhe nxënësit ...
Ismet-Hajrullahu-1

Kandidati për Kryetar të Lipjanit, Ismet Harullahu, shoqëruar nga Shefi i Shtabit të Degës së PDK-së, Lulzim Rrustemi dhe nënkryetari i degës Florent Hoxha mbrëmë realizuan një takim në fshatin Brus, ...
Qiri

Ata njoftojnë se janë në teren dhe me kapacitet të plotë janë duke bërë të pamundurën që këto prishje të sanohen në afatin më të shkurtë kohor. Shumica nga prishjet ...
Imri-AHMETI90

Së paku kështu del të jetë nga ajo që Kryetari i Lipjanit Imri Ahmeti, sqaroi në emisionin Zona D të TV Dukagjinit, ku ishte i ftuar si mysafir. “Problemi është ...
Agim-Bylykbashi

‘’Të nderuar qytetarë të fshatit Baicë. Qysh ka thanë Pashko Vasa, mos shikoni kisha dhe xhamia, se feja e shqiptarit është shqiptaria”! Prandaj ju them që t’a votoni LDK -në ...
Imria

Kryetari i Lipjanit Imri Ahmeti , nuk sheh kundërkandidat që do ta sfidonte në garën për kryetar të komunës, në zgjedhjet që do të mbahen me 22 tetor. Edhe pse, ...
Ismet-hajrullahu-betim-krasniqi

Arritjet e tij në sportin e bodybuildingut janë: 1. Kampion i Kosovës – 2012, Junior; 2. Kampion i Evropës – 2013; 3. Medalist in Bronztë në kampionatin botëror 2013; 4. ...
21727964_1640047052673767_8386364578866429230_n

Me këtë rast Abedin Salihu ka felenderuar Kryetarin Ahmeti për angazhimin e tij në heqjen e taksave për biznese si dhe në krijimin e lehtësirave të tjera për të bërë ...
21751830_1639982559346883_7076879524793841341_n

Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti ka vizituar sot Kampusin e institucionit të Arsimit të Lartë UBT i cili gjendet në territorin e Komunës së Lipjanit, ku është takuar ...