Lirohet aktori Safçiu

Lirohet aktori Safçiu

Nuk mbarojnë surprizat e Albanit dhe Miriamit! E radhës për Krishtlindje!

Aktori Mensur Safçiu është liruar nga Policia e Kosovës.

KTV-ja ka siguruar pamjet e aktorit duke dalë nga stacioni policor në Prishtinë.

Këto pamje do t’i publikojmë pas pak.

Policia konfirmon arrestimin e aktorit Safçiu

10:08 – Policia e Kosovës ka konfirmuar raportimin lidhur me arrestimin e aktorit Mensur Safçiu, i njohur për publikun me rolet e bashkëpunimet te “Stupcat”.

Zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti ka konfirmuar se aktori Safçiu është duke u intervistuar nga policia.

KP: Arrestohet aktori Mensur Safçiu

Policia e Kosovës mëngjesin e sotëm ka ndaluar dhe arrestuar aktorin Mensur Safçiu, i njohur për publikun më së shumti me rolet e bashkëpunimet te ‘Stupcat’.

Në fotografitë e siguruara nga KosovaPress shihet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Naim Frashëri” me ç’rast kishte bllokuar rruga dhe ishte kontrolluar vetura e aktorit.

COMMENTS