Luajti vetëm 36 minuta, Rashica shpallet futbollist i ndeshjes

Luajti vetëm 36 minuta, Rashica shpallet futbollist i ndeshjes

KB Lipjani fiton lehtë nadaj Dritës

Milot Rashica është shpallur futbollist i ndeshjes kundër Augsburgut.

Ylli kosovar shënoi dy gola në fitoren 4-0 të Werder Bremen dhe u vlerësua me notën 8.6, shkruan Indeksonline.

Por 22 vjeçari ishte i pafat duke u zëvendësuar në minutën e 36-të pas një lëndimi.

Klubi ende nuk ka njoftuar për shkallën e lëndimit të Milot Rashicës. 

COMMENTS