Luana është e gatshme për sezonin e ri televiziv, duket më atraktive se kurrë

Luana është e gatshme për sezonin e ri televiziv, duket më atraktive se kurrë

Lumi B dhe Liki sjellin projektin e ri (Foto)

Luana Vjollca gjithnjë di të rrëmbejë vëmendjen me linjat e saj trupore.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar një imazh të ri së fundmi ku shfaqet duke punuar, ose së paku ajo pretendon se bën një gjë të tillë.

Me veshje me ngjyra ta hapura që vënë në linjat e saj fantastike trupore, Luana thotë se është gati për sezonin e ri televiziv.

“Bossja e vogël po shkon në sytre. Gati për sezonin e ri televiziv”, ka shkruar Luana në postimin e saj.

Prezantuesja duket se do ta lë skenën e këndimit për t’iu kthyer televizionit

Spekulohet se Luana do të drejtojë Big Brother VIP. /Telegrafi/

COMMENTS