Majk pranon se është i dashuruar

Majk pranon se është i dashuruar

‘Shih ti kishe’ e Cozman dhe Agon Amigës ‘diss’ për Capital T dhe Gjikon?

Hip hop ylli, Majk, ka vazhduar komunikimin e sinqertë me adhuruesit e tij.

Reperi i Babastars ka realizuar një pyetësor me adhuruesit në Instagram.

Ai ka dhënë përgjigje në pyetje të ndryshme, shumica e të cilave ishin tejet interesante dhe kontraverse.

Në pyetjen nëse është i dashuruar, Majk ka konfirmuar se është duke shkruar “Po…”.

Kujtojmë se Majk ka qenë në në lidhje me bukuroshen, Majlinda Zeka, romancë prej të cilës e ka djalin, Roanin.

Majk duket se ka gjetur tashmë dashurinë e re dhe e gjithë kjo vjen pas një konflikti të hapur me ish të dashurën e tij në Instagram, e cila e akuzoi atë për mos kujdes ndaj fëmiut. /Telegrafi/

COMMENTS