Marina dhe Geti me pushime në Zvicër, moderatores së njohur i ndodh më e keqja

Marina dhe Geti me pushime në Zvicër, moderatores së njohur i ndodh më e keqja

Rita Ora ekspozon gjoksin, çmend fansat

Marina Vjollca nuk është mirë me shëndet.
Duket se edhe prezantuesen Marina Vjollca e ka kapluar virusi i cili po qarkullon, shkruan lajmi.net.

Ishte gruaja e Getoar Selimit ajo e cila nëpërmjet postimit të një fotografie në Instastory e ka zbuluar një gjë të tillë dhe kjo ky është lajmi më i keq që e dha nga pushimet pasi asnjëri prej nesh nuk do të donte që të sëmuret derisa ka shkuar për t’u argëtuar diku.

Marina dhe Geti ndodhen në Zvicër dhe këtë e kanë bërë të ditur po ashtu nëpërmjet rrjeteve sociale.

COMMENTS